NEW Mitsubishi encoder OSA18-130 IN BOX OSA18130
Model:
OSA18-130
QTY:
Unit(s)
Product Description
NEW Mitsubishi encoder OSA18-130 IN BOX
quality warranty ! NEW ! 1 year
warranty !
Item Include
1pcs *
OSA18-130
Your Can Likes
3phase 220V 2300W 2.3KW 15N.m 1500rpm 130mm AC servo motor drive kit 250